KURSUSEID VIIB LÄBI ELIS

Elis Lubja
elislubja@hotmail.com

Tutvu meie õpetaja Elisega

Kosmeetiku tütrena olen juba väikesest peale kokku puutunud ilumaailma ning -toodetega. Minu ema on alati olnud väga hoolas kosmeetika kasutaja ning iseenda eest hoolitseja - eks selline eriala seda nõuabki! Kasvades kodus, kus kosmeetika ning iluvahendid on tähtsal kohal, on ilmselge, et minagi sellest kõigest mõjutatud sain.

Samas ei olnud kosmeetika kasutamine meie kodus ainult lõbu asi. Toodetega kaasnesid ka reeglid ja kohustused! Näiteks oma esimesed jumestustooted sain komplektis koos näohooldusvahenditega. Ema sõnum selle kingi taga oli resoluutne- tahad meikida, siis õpi seda ka õigesti eemaldama! 

Kindlasti oli minu ema teadlikkusest mulle, eriti teismelisena, palju kasu. Samas meenutab ta endiselt naerdes seda päeva, kui ma ise endal esimest korda kulme korrigeerisin ning kitkutud auke mitu kuud varjama pidin. Eks iga asi vajab harjutamist!

Sellised isiklikud kogemused muudavadki MEIGIPIDUDE korraldamise nii vahvaks ja vajalikuks. Kõikide emad ei ole (ja ei saagi olla) kosmeetikud ning mul on hea meel, et saan oma teadmisi ning kogemusi noorte huvilistega jagada. Kuigi tänapäeval on igasugune info kiiresti otsitav ning leitav, siis ma usun, et sellise vahetu kursuse kaudu on teismelistel iseenda eest hoolitsemist palju lihtsam ning toredam õppida! 


CV

Läbitud koolitused ja kursused:

14.10.2019- 20.12.2019
Makeup Artist certificate - IMC rahvusvahelise profimeigikooli diplom

Kevad 2016 
Awarded for the participation in HC Studio makeup training sessions
and Tallinn Fashion Week 2016 spring makeup team

Alates 2012 Oriflame Eesti partner; 2020 Oriflame Holdings B.V partner 
Rootsi päritolu kosmeetikatooteid tootva ning turustava ettevõtte partner

Muu haridus:

2019 - ...
Tallinna Majanduskool - sotsiaalmeedia spetsialist

2016- 2018
Tallinna Tehnikaülikool - magistriõpe

2011- 2015
Tallinna Tehnikakõrgkool - rakenduslik kõrgharidus