Meigipeo eesmärk on jagada noortele neidudele (ja ka natuke küpsematele daamidele) vajalikke teadmisi ning oskusi, kuidas iseenda eest paremini hoolt kanda. Kuigi meie brändi nimi tundub eeskätt vaid lõbus ja vallatlev, siis tegelikkuses keskendub tüdrukute meigipidu suuresti just hügieenile ning igapäevasele näonahahooldusele.


Ku
idas sündis idee korraldada laste sünnipäevasid?

Aastal 2012 pöördus meie poole üks peretuttav ning palus abi oma teismelise tütre sünnipäeva korraldamiseks. Sünnipäevalaps ja tema külalised olid just jõudnud sellisesse ikka, kus tärkas huvi, aga ka vajadus, kosmeetikatoodete kasutamise järele. Peale lühikest arutelu otsustatigi korraldada vahva maniküüri ning näomaski õpituba. 

Kuna sünnipäev oli igati edukas, siis tekkis sarnase peo huvilisi veelgi. Peale paari sünnipäeva selgus tõsiasi, et enamike noorte neidude teadmised kosmeetikast piirduvad toodete peale kandmisega, kuid meigi mahavõtmine ning igapäevane nahahooldus on paljudele täiesti võõraks teemaks. See andis indu juurde, et selliste pidude tegemine on vajalik! 

Seepärast keskendubki Meigipidu täna suures mahus just hügieenile ja näonahahooldusele. Lisaks uurime ripsmetuššide ja muu kosmeetika säilimisaegu, katsetame toodete sobivust ning õpime vältima põhilisi vigu kosmeetikatoodete kasutamisel.

Kuna pidudest on alati olnud väga huvitatud ka sünnipäevalaste emad, siis on võimalik meigipidu korraldada ka täiskasvanutele.

Bränd Meigipidu sündis 2019. aasta mais. 


MEIGIPIDUSID VIIB LÄBI 

Elis Lubja
elislubja@hotmail.com
+372 555 28 311

Läbitud koolitused ja kursused:

14.10.2019- 20.12.2019
Makeup Artist certificate - IMC rahvusvahelise profimeigikooli diplom.

Kevad 2016 Awarded for the participation in HC Studio makeup training sessions and Tallinn Fashion Week 2016 spring makeup team. 

Sügis 2015 Telemeik. Osalemine kanal2 telesaate projektis "Pöörased üheksakümnendad". Minu meigipintsli alt käisid läbi nii mitmedki Eesti staarid.