Mis võiks olla noore neiu meigikotis?

Blogipostituse autor:
Aleksandra Ratt

Kõik naised teavad, et ilusa meigi saladus on hoolitsetud näonahk. Lisaks on meil olemas ka vajalikud meigitooted, et mõningaid iluvigu parandada ja oma loomulikku ilu esile tõsta

Täna keskendume sellele, mis võiks olla noore neiu meigikotis lisaks hädavajalikele näohooldustoodetele. 

Selge on see, et tegelikult ei ole vaja ühelgi noorel midagi peita– kõik tüdrukud on loomulikult ilusad. Kuid, kui tütar tahab ennast natuke meikida, siis see on ju ometigi teretulnud.

Tänapäeval jälgivad paljud noored Youtube’is ja Instagram’is figureerivad meigigurusid. Igal jumestajal on oma suur buduaar, kus sahtlid on triiki täis erinevaid kosmeetikatooteid. Nii palju meiki noorel neiul kindlasti! vaja ei ole.

Kuid, millised tooted võiksid olla ühe teismelise meigikotis? Me oleme Sinu jaoks kokku pannud nimekirja meigitarvetest.

PÄEVAMEIK

 1. BB- kreem
  BB- kreem ehk Blemish Balm on ideaalne algajale meigihuvilisele. Õrnalt kattev, sisaldab päikesekaitset ja niisutab nahka, sobib igapäevaseks kasutamiseks. Kogenumad meigikunstnikud kasutavad seda küll meigi aluskreemiks, kuid noorele neiule igati sobilik jumestuskreemi asemel.

 2. Peitekreem
  Pisikeste iluvigade peitmiseks tuleb appi meile peitekreem, mis peidab ära kõik punnid ja unetud öötunnid.

 3. Ripsmetušš
  Eriti hea oleks ripsmetušš, mis tuleks maha ainult sooja veega pestes. Täiesti veekindlad tooted võivad tunduda küll püsivad ja mugavad kasutada, aga tegelikult ei saa paljud naised sellist ripsmetušši korralikult maha.

 4. Huulepalsam/ neutraalse värviga huuleläige
  Alati ei pea huuli värvima. Vahel piisab kauni tulemuse saavutamiseks ka lihtsalt huulte niisutamisest. Kui soovitakse siiski veidi värvi lisada, siis võib kasutada ka kerge pigmendiga huulepalsameid. Läike lisamiseks võiks peale kanda huuleläiget.

  KUI ON ERILINE PÄEV

 5. Puuder
  Puudrit kasutatakse jumestuse kinnitamiseks ning üleliigse läike eemaldamiseks. Oluline kaaslane pildistamistel ja videote filmimisel.

 6. Põsepuna
  Ideaalne toode, et oma jumet elavdada ja tõsta esile põsesarnasid.

 7. Särapuuder
  Särapuuder ehk highlighter. Bling- bling- bling! Kellele ei meeldiks tähtsal päeval särada? Lisaks saab seda kasutada ka lauvärvi asemel ;)

Kui mingi oluline meigitoode jäi kahe silma vahele, siis kirjuta meile ja anna sellest teada. 
Abi on alati teretulnud!
Sinu Meigipidu xoxo

Eelmine
Mis väärtust pakub Meigipidu?

Lisa kommentaar

Email again: