Mis väärtust pakub Meigipidu?

Blogipostituse autor:
Elis Lubja


Sotsiaalmeedia ning influencerid on vallutamas maailma. Nähes teismeliste tütarlaste kampa tänaval tantsuliigutusi tegemas, siis tõenäoliselt on käimas uue ja ägeda TikToki video salvestamine. Sama kiiresti, kui levivad värsked jalakeerutused, kanduvad edasi ka uudsed ja moodsad meigitehnikad ning -trikid. 

Neiud sukelduvad ilumaailma järjest nooremas eas ning tihti saavad mõjutatud täiskasvanud meigikunstnike loomingust. Seetõttu pole ka imestada, et vahel võivad tütarlaste meigid tunduda nende vanemate jaoks liiga julged ning mitte eakohased. Vunki lisab juurde ka tõsiasi, et mitmed maailmakuulsad tegijad on noored ja andekad meesterahvad.

Meigipeo eesmärk on tänapäevast värvikirevat meigimaailma tasakaalustada ning pakkuda noortele neidudele õpetlikke ning harivaid kursuseid. Me ei üritagi teha ideaalset suitsusilma ega hajutatud kulme. Meie korraldatud laagrid, sünnipäevad ning kursused keskenduvad paljuski just igapäevasele hügieenile ning näonaha hooldamisele. Kui youtuber´id suudavad tunde näo modelleerimisest rääkida, siis meie teeme seda sama igapäevasest näonaha puhastamisest. Mõte sellest, et teismelised lähevad ripsmetušš ja muu meik näos magama, peaks tekitama hirmu igas vanemas.

Meie usume, et Meigipidu on hea ning efektiivne viis suunata noorte tähelepanu kosmeetika ohutule ning õigele kasutamisele. Üks ema kunagi kirjutas meile: “Niikuinii meigivad, las siis vähemalt teevad õigesti!”. Lisaks uutele teadmistele, aitab neidude varajane harimine kosmeetika vallas leevendada ka mitmeid puberteedieas tekkivaid probleeme ning muresid.

Kohtumiseni meigipeol!

Eelmine
KODUNE LASTE SÜNNIPÄEV
Järgmine
Mis võiks olla noore neiu meigikotis?

Lisa kommentaar

Email again: