KUIDAS MOODSALT SÜNNIPÄEVA PIDADA?

Blogipostituse autor:
Aleksandra Ratt


Riigi poolt kehtestanud piirangute tõttu on sünnipäevade korraldamine keeruline või lausa võimatu. Täiskasvanud saavad aru piirangute vajadusest ja tõhususest. Kuid lapsed? Nende jaoks on sünnipäev nende püha päev ja selle ärajätmine võib kulgeda küllaltki dramaatiliselt. Kuidas pidada tütarlapse sünnipäeva ohutult ja lõbusalt? 

Koolid on juba distantsõppele saadetud, huviringid- ja koolid kinni pandud. Lubatud on ainult individuaalsed õppevormid. Kuidas pidada sünnipäeva turvaliselt, aga siiski koos oma sõpradega? Siin võtame koolidest eeskuju. Koolid üle maailma on juba vähemalt pool aastat kasutanud tundide läbiviimiseks poppe videosilla lahendusi. Miks mitte ka niimoodi sünnipäeva pidada?

Kuidas see välja näeb? Siin tuleb appi virtuaalne meigipidu. Sünnipäeva tüdruku ema, isa, vanaema või kasvõi vanaisa võtab meiega ühendust. Lepime kokku kuupäeva, kellaaja ja külaliste arvu. Selleks, et meigipidu sellisel viisil toimuda saaks, saadame enne sünnipäeva kõikidele osalejatele meigi stardipaketi koos vajalike toodete ning vahenditega. Kõlab täpselt nii, nagu kõigil oleks sünnipäev!

Tähtsa päeva hommikul saadetakse kõigitele osalejatele video kohtumise link e-mailile. Vastavalt kokkulepitud kellaajale logivad kõik virtuaalsesse konverentsruumi ning pidu võib alata! Sünnipäeva läbiviija, jumestuskunstnik, teeb 1,5h meigikursuse selliselt, et näitab kõiki liigutusi iseenda peal ette. 

Tüdrukud jälgivad koolitust reaalajas ning teevad iseendalegi kauni meigi! 
Kõik vajalikud vahendid selleks leiab meigi stardipaketist!

Tundub huvitav? Rohkem infot siit!


Järgmine
KODUNE LASTE SÜNNIPÄEV

Lisa kommentaar

Email again: