Mis võiks olla noore neiu meigikotis?

Blogipostituse autor:
Aleksandra Ratt

Kõik naised teavad, et ilusa meigi saladus on hoolitsetud näonahk. Lisaks on meil olemas ka vajalikud meigitooted, et mõningaid iluvigu parandada ja oma loomulikku ilu esile tõsta

Täna keskendume sellele, mis võiks olla noore neiu meigikotis lisaks hädavajalikele näohooldustoodetele. 

Loe lisaks

Mis väärtust pakub Meigipidu?

Blogipostituse autor:
Elis Lubja


Sotsiaalmeedia ning influencerid on vallutamas maailma. Nähes teismeliste tütarlaste kampa tänaval tantsuliigutusi tegemas, siis tõenäoliselt on käimas uue ja ägeda TikToki video salvestamine. Sama kiiresti, kui levivad värsked jalakeerutused, kanduvad edasi ka uudsed ja moodsad meigitehnikad ning -trikid. 

Neiud sukelduvad ilumaailma järjest nooremas eas ning tihti saavad mõjutatud täiskasvanud meigikunstnike loomingust. Seetõttu pole ka imestada, et vahel võivad tütarlaste meigid tunduda nende vanemate jaoks liiga julged ning mitte eakohased. Vunki lisab juurde ka tõsiasi, et mitmed maailmakuulsad tegijad on noored ja andekad meesterahvad.

Loe lisaks

KODUNE LASTE SÜNNIPÄEV

Blogipostituse autor:
Elis Lubja

Viiruste ja haiguste laine on muutnud vanemad ettevaatlikuks ning suurtele peopaikadele otsitakse aina enam alternatiive. Ühe hea lahendusena võiks korraldada laste sünnipäevi ka kodus, kus peost võtavad osa vaid sõbrad ja tuttavad, keskkond on hubane ning turvaline.

Samas teab iga vanem, et koduse sünnipäeva korraldamine on omaette katsumus. Kui pidu ei ole läbi mõeldud, siis toimub lihtsalt üks suur ringijooksmine või hoopiski tõeline „nutipidu“, kus lapsed on küll ühes toas, kuid täiesti erinevates maailmades.

Kuidas, aga korraldada meeldejäävat kodust sünnipäevapidu? Kirjutame sulle kolm nõuannet, mida võiksid jälgida vahva peo korraldamisel.

Loe lisaks

KUIDAS MOODSALT SÜNNIPÄEVA PIDADA?

Blogipostituse autor:
Aleksandra Ratt


Riigi poolt kehtestanud piirangute tõttu on sünnipäevade korraldamine keeruline või lausa võimatu. Täiskasvanud saavad aru piirangute vajadusest ja tõhususest. Kuid lapsed? Nende jaoks on sünnipäev nende püha päev ja selle ärajätmine võib kulgeda küllaltki dramaatiliselt. Kuidas pidada tütarlapse sünnipäeva ohutult ja lõbusalt? 

Loe lisaks