Meigipeo eesmärk on jagada noortele neidudele (ja ka natuke küpsematele daamidele) vajalikke teadmisi ning oskusi, kuidas iseenda eest paremini hoolt kanda. Kuigi meie brändi nimi tundub eeskätt vaid lõbus ja vallatlev, siis tegelikkuses keskendub tüdrukute meigipidu suuresti just hügieenile ning igapäevasele näonahahooldusele.

Kuidas sündis idee korraldada meigipidusid?
Aastal 2012 pöördus minu ema poole üks meie perekonna tuttav ning palus abi oma teismelise tütre sünnipäeva korraldamiseks. Sünnipäevalaps ja tema külalised olid just jõudnud sellisesse etappi, kus tärkas huvi, aga ka vajadus, kosmeetikatoodete kasutamise järele. Kuna mu emal on enda salong ning ta on terve elu kosmeetikuna tööd teinud, siis korraldatigi vahva maniküüri ning näomaski õpituba. Sünnipäev oli igati edukas ja sealt tekkiski mul mõte ülikooli õpingute kõrvalt salongisünnipäevi korraldama hakata. 

Peale paari pidu selgus tõsiasi, et enamike noorte neidude teadmised kosmeetikast piirduvad toodete peale kandmisega, kuid meigi mahavõtmine ning igapäevane nahahooldus on paljudele täiesti võõraks teemaks. Mulle kui kosmeetiku tütrele oli see tõeliseks üllatuseks (mina kreemitasin ju oma barbie-nukkegi!) ning andis indu juurde, et selliste pidude tegemine on vajalik! Seepärast keskendubki meigipidu täna suures mahus just hügieenile ja näonahahooldusele. Lisaks uurime ripsmetuššide ja muu kosmeetika säilivustähtaegu, katsetame toodete sobivust ning õpime vältima põhilisi vigu kosmeetikatoodete kasutamisel.

Juba esimestest tüdrukute sünnipäevadest alates hakkas tunduma, et meigipeost on väga huvitatud ka sünnipäevalaste emad. Ikka nad hiilisid vaikselt peole ning tõdesid hiljem rõõmuga, et ka nende jaoks oli palju uut ja kasulikku infot. Seepärast hakkasin meigikoolitusi korraldama ka täiskasvanutele. 

Kuigi laste sünnipäevi ning täiskasvanute koolitusi olen nüüdseks korraldan juba pea 8 aastat, siis bränd "meigipidu" sündis alles aastal 2019. 

Minu nimi on Elis ning loodan Teid kõiki näha meigipeol! :)

Elis Lubja
elislubja@hotmail.com
+372 555 28 311


Läbitud koolitused ja kursused:

14.10.2019- 20.12.2019
Makeup Artist certificate - IMC rahvusvahelise profimeigikooli diplom.

Teemad: nahahooldus, kulmude ning ripsmete keemiline värvimine, valguse ning värvi õpetus, päevameik, õhtumeik, erinevate ajastute meik, fotomeik, meestemeik, dragqueen`i meik jne.

Kevad 2016 Awarded for the participation in HC Studio makeup training sessions and Tallinn Fashion Week 2016 spring makeup team. 
Osalemine HC Stuudio poolt korraldatud meigikoolitustel ning meigitiimi liige Tallinna Moenädalal kevad 2016 (TFW).

Sügis 2015 Telemeik. Osalemine kanal2 telesaate projektis "Pöörased üheksakümnendad". Minu meigipintsli alt käisid läbi nii mitmedki Eesti staarid.

Olen külastanud kosmeetika- ja parfüümitehast Rootsis.
Olen külastanud kosmeetika- ning dekoratiivkosmeetikatehast Poolas.


Broneeri sünnipäev või uuri lisa:


Email again: